Vybrali sme – kúpanie

Aquapark Dolný Kubín

AquaRelax je najbližší aquapark nachádzajúci sa v centre Dolného Kubína, s celoročnou prevádzkou. Jeho dominantou je Vodný svet  s ponukou  vodných atrakcií rôzneho druhu.

V jeho  blízkosti sa  nachádza zimný  a futbalový štadión, osvetlené ihrisko s umelou trávou a vyhľadávané lyžiarske stredisko Kubínska hoľa.


AQUA-VITAL Park Lúčky

Aquapark v obci Lúčky s celoročnou prevádzkou. Priamo v obci sa nachádza vodopád, ktorý je vyhľadávaným miestom na prechádzky. Neďaleko sa nachádza obec Kalameny s prírodným termálnym prameňom a jazierkom na kúpanie.


GINO Paradise Bešeňová

Gino Paradise Bešeňová patrí určite medzi najznámejšie strediská v okolí. Termálne pramene poskytujú možnosť celoročnej prevádzky.


Meander Park Oravice

Meander Park Oravice

Meander Park Oravice je aquapark s celoročnou prevádzkou. Atraktívna je jeho poloha na hranici Západných Tatier – Roháčov. Môžete tu ukončiť výlety do hôr a zrelaxovať po celodennej námahe.


Oravská priehrada

Oravská priehrada

Oravská priehrada sa nachádza na severe Oravy. Je súčasťou vodného diela Orava a je obľúbenou turistickou destináciou. V letnom období poskytuje možnosti kúpania, jachtingu, člnkovania a iných vodných športov.


Liptovská Mara

Liptovská Mara

Liptovská Mara je vodné dielo, ktoré v lete poskytuje možnosti pre vodné športy ako kúpanie, člnkovania a iné.

Comments are closed